The Language Gallery Kanada

 Günümüz dünyasında , hem seyahetlerde hem iş  yaşantımızda bizler açısından oldukça yararlı olacaktır. Yararlı olmaktan öte öğrenmek zorunda kaldığımızı söylersek yalan söylemiş olmayız.

 The Language Gallery Kanada dil okulları ,  British Council onaylı bir kurum olması diğer dil okullarıyla arasındaki en büyük farktır. 

 Okulda yalnızca dil eğitimi almaz , kişisel gelişim alanında’da destek alabilirsiniz. Kişisel gelişimde güve ve liderlik becerilerinin geliştirilmesini hedefler.

 Eğitim alacağınız sınıflar son teknolojiyle donatılmıştır. Bunların tamamı sizlerin memnuniyeti ve alacağı eğitim içindir.

 Tüm The Language Gallery öğretmenleri en yüksek kalitede öğretmenlik standartlarına sahiptir ve bu bağlamda ya Yetişkinler için İngilizce Eğitimi Sertifikası’na (CELTA) ya da Yetişkinler için İngilizce Eğitimi Diploma’sına (DELTA) sahiptir ve Akademik ve İş İngilizcesi sınıflarında öğretmenlik yapma alanında geniş tecrübeleri vardır.

 Öğrencilerin şu kadar sürede , şu kadar gelişmesini beklemek ne yazık ki mümkün değildir. Çünkü her bireyin öğrenme süresi farklıdır.

Kurslar: Öğrencinin ihtiyacı doğrultasında belirlenir.

 Çoğu kurs tek başına ya da farklı kombinasyonlarla, çok çeşitli zaman çizelgelerine göre alınabilmektedir. Haftada 15, 20, 25, 30 ya da 35 ders alınabilir ve yılın herhangi bir Pazartesi günü başlayabilme esnekliği vardır.

 The Language Gallery Toronto

The Language Gallery’de bulunan kurslar:

 Profesyoneller için Genel İngilizce
Akademik İngilizce & Üniversiteye Giriş
İş İngilizcesi; Uluslararası İş İletişimi, Finans ve Muhasebe ya da Hukuk bazlı
IELTS sınavı hazırlık kursları
Bire bir
Kişiye Özel Hazırlanan Yönetici Kursları
Kişiye Özel Hazırlanan Kurumsal Grup Kursları

Konaklama seçenekleri: The Language Gallery öğrencilerine, aile yanında kalma imkanından, lüks yönetici dairelerine kadar çok sayıda konaklama seçeneği öğrencilere sunulmaktadır.

 Yönetici Konaklama seçenekleri de kısa ya da uzun dönemli kalışlar için mevcut olup Hizmet Sunan Apartmanlar ve 5 Yıldızlı oteller de seçenekler arasındadır.

Sosyal Takvim: Sosyal takvimler öğrencilerin en sevdiği zamanlardır. Şehir turlarına katılabilir , etrafı keşfedebilir , yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu sayede dil bilginiz oldukça artacaktırç

 Sosyal faaliyetler arasında kampus içi etkinlikler, şehir turları, şehirdeki spor etkinliklerine geziler, kültürel müze ve tiyatro ziyaretleri ve haftalık şehir dışı gezilerin yanı sıra diğer sosyal ağ oluşturma etkinlikleri de sıralanabilir.

Lokasyonlar: Londra, Oxford, Birmingham, Manchester, Dublin, Toronto

Okul başvuruları merkezimizde yapılmaktadır. Detaylı bilgi için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın