Kanada Yüksek Lisans Ücretleri

Kanada yüksek lisans ücretleri, eğitim sürecindeki ve eğitim sonrasındaki avantajları düşündüğümüzde tercih etmek için birçok sebep olduğunu görebiliriz.  Özellikle Kanada yüksek lisans ücretlerinin bu kadar avantajlı olması tercih edilmesindeki en önemli sebeplerden birisidir.

Kanada yüksek lisans programlarına katılım sağlayan öğrencilerin eğitim süresince yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma iznine sahip olacaksınız. Kanada yüksek lisans ücretlerini iki ayrı kategoride inceleyebiliriz. Tezli veya tezsiz yüksek lisans olarak karşımıza iki farklı Kanada yüksek lisans programı sunulmaktadır.

Kanada Yüksek Lisans Ücretleri 2019

Kanada yüksek lisans başvuruları deneyim ve güven gerektirmektedir. Kanada Kültür Merkezi ile Kanada yüksek lisans başvurularınızı güvenle gerçekleştirin.

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-yuksek-lisans-ucretleri.html

Kanada Tezli Yüksek Lisans Ücretleri

İki senelik eğitim programlarıdır. Tezsiz yüksek lisansın aksine; Diploma puanınız ve eğitim yaşamındaki başarılarınız dikkate alınmaktadır. Şartları öğrenmek için merkezimizle muhakkak iletişime geçiniz.

Eğitim programları 22.000 CAD ile 44.000 CAD arasında katılacağınız eğitim programına göre değişiklik göstermektedir. Katılacağınız okul ve eğitim programı eğitim ücretini etkilemektedir.

Kanada Tezsiz Yüksek Lisans Ücretleri

Bir senelik eğitim programlarıdır. Fiyatları etkileyen birçok faktör vardır. Hangi bölümde eğitim alacağınız ve katılacağınız eğitim programı ücreti etkileyen en önemli faktördür.

Ortalama olarak bir yıllık eğitim programının ücreti; 14.000 CAD – 22.000 CAD arasında değişiklik göstermektedir.  Net bilgi sahibi olmak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.Bir cevap yazın