Kanada Yüksek Lisans Şartları

Kanada eğitim programları oldukça sık tercih edilmektedir. Kanada yüksek lisans şartları ve sağladığı imkanları göz önünde bulundurulduğunda tercih etmek çok daha mantıklı olacaktır.

Özellikle Kanada Doları kurunu göz önünde bulundurduğumuzda neredeyse Türkiye’deki özel üniversite fiyatlarına denk geldiğini görmemiz mümkün olacaktır. Aynı zamanda eğitim alırken sağlanan çalışma izni, eğitim sonrasında sağlanan tam zamanlı çalışma izni ve ardından sağlanan Kanada Göçmenlik hakkını göz önünde bulundurmakta fayda var.

Kanada Yüksek Lisans Şartları

“Kanada üniversitelerinde eğitim almanın avantajı nedir ?” sorusunun  yanıtına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  • Okulların , sizden istedikleri ilk şart yeterli İngilizce ve Fransızca dil bilgisidir.
  •  Kayıt tarihlerinde başvuru işlemleri gerçekleştirmelidir. Sizden istenilen evraklar tamamlanmalı , gerektiği tarihte okullara teslim edilmelidir. Merkezimiz üzerinden alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde bu işlemleri sizler adına gerçekleştiriyoruz.
  • Öğrencinin lisans mezunu yada son sınıf öğrencisi olması ve en düşük 3.00 ortalamasına sahip olması. Bununla ilgili olarak merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlerde , Kanada yüksek lisans şartları hakkında bilgilere sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

 Bir cevap yazın