EC Kanada Dil Okulu

 Dünya üzerinde bir çok ülkede toplamda 17 merkezi bulunan EC Kanada dil okulları her zaman olduğu gibi eğitim kalitesine oldukça önem veriyor. Küçük sınıfları ve zengin eğitim programlarıyla , üst düzey eğitim sizi bekliyor !

 En son teknolojilerle donatılmış okulda sizleri konforlu eğitim ve unutulmaz deneyimler öğrencileri bekliyor.

EC’nin Kanada’da Montreal, Toronto ve Vancouver şehirlerinde şubesi bulunmaktadır.

EC Kanada Dil Okulu Programları

Genel Program

– Genel Dil eğitimi en az 17 yaşındaki öğrencilere haftalık 20 – 25 – 30 saatlik genel ve yoğun kurslardan oluşmakta ve her eğitim dönemi her pazartesi başlamaktadır.
– Akademik Çalışma Programı; Yoğun Kurs, Özel Çalışma ve Sınav Pratiği Seçenekleri ile birlikte haftada 30 ders olarak sunulmaktadır.
– Yaz aylarında İngilizce dil eğitimleriyle birlikte yeteneklerinize yönelik kısa süreli programlar sunmaktadırlar.
o English+Film Production
o English+ACCA Designation
o English+Graphic Design

 Sınav Programları: Sınav programları aşağıda verilen alanlarda sınav uygulamalı eğitim vermektedir;

– IELTS – International English Language Testing System
– TOEFL – Test of English as a Foreign Language
– CAE – Cambridge Certificate in Advanced English
– FCE – First Certificate in English

 – TOIC

EC Dil Okulu Kanada

İş İngilizcesi, English +30 ve +50 Programları: İş İngilizcesi Mini Grup Programı kısıtlı bir zaman diliminde en fazla verimi alabilmek isteyen iş adamlarına yönelik tasarlanmış programlardır. 4 – 6 kişilik sınıflarda dünyanın dört bir yanından gelen iş adamlarıyla birlikte ders alıp uluslararası iş politikalarını yakından tanıma ve bilgi alma imkânına sahip olabilirsiniz. Programın içeriği; güvenli bir şekilde telefonla konuşma, toplantılarda etkin olma, açık ve anlaşılır sunum yapabilme, tartışma ve pazarlıklar ve rapor, e-mail, iş mektubu yazma gibi iş hayatını birebir ilgilendiren konularda İngilizce öğretimine odaklanmıştır. Öğretmeninizle birlikte İngilizce önceliklerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra hedeflerinize odaklanabilirsiniz.

COOP ve Staj programları: COOP programında öğrenci 4 -12 ay arası dil eğitimi aldığı hafta kadar çalışma izni alabilir. EC bünyesin iş ve staja hazırlık amaçlı çalışmalar yapılmaktadır.

– CV hazırlama teknikleri
– Başvuru belgesi hazırlama teknikleri
– Mülakata hazırlık
– Kanadalı bir firmaya staj yerleşimi
– Kanada kültürü ve iş yaşamının öğrenilmesi

 EC Kanada dil  okullarının yetkili danışmanları olarak merkezimizden bilgi alabilir , kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Bir cevap yazın